Domů - Afrika - Asie - Austrálie - Evropa - Jižní Amerika - Severní Amerika
  
   MapsGuides do záložek 
MapsGuides

Svět - podrobná mapa

Podrobná mapa země spolu s podrobnými mapami měst - i s ulicemi - vám pomohou snadno se zorientovat na vašich cestách. Zde si můžete prohlédnout jednu vybranou mapu nebo přejít na další mapy týkající se vaší volby - Svět. Mapu je možné si přiblížit a posouvat ji doprava/doleva/nahoru/dolů.

Hledání

Svět - užitečné informace

Svět - podrobná mapa

Jak používat mapu

Používání této mapy je snadné. Pokud chcete celou mapu posunout do strany, stačí nad ni najet myší, stisknout levé tlačítko myši a pohybovat myší. Pokud si chcete přiblížit (zvětšit) libovolné místo na mapě, přesuňte ho doprostřed mapy a stiskněte tlačítko + v levém horním rohu mapy (pod šipkou směrem dolů). Chcete-li naopak zobrazit větší oblast, stiskněte tlačítko -. Pokud chcete zobrazit další mapy související se zvolenou oblastí - Svět, můžete myší kliknout na některou z vybraných map nebo posunutím mapy zobrazit potřebné místo.

Turistické cíle

Díky kvalitním mapám se snadno dostanete na místa, která si vyberete. Pro inspiraci vám může sloužit náš seznam: Svět - Nejkrásnější a nejzajímavější místa:
(Výše uvedené odkazy vedou na stránky o jednotlivých zemích. Chcete-li vidět jejich mapy, klikněte pak u příslušné země na odpovídající odkaz.)

Mapy, které jsou zde zobrazeny, mají pro většinu míst světa velmi vysokou kvalitu. Přesto se může stát, že některé části světa, některá zajímavá místa, památky nebo i větší místa mohou zatím chybět. Důvod je prostý: Svět je příliš velký na to, aby ho bylo možno snadno a rychle zmapovat. Mapy jsou však stále zdokonalovány a proto vám doporučujeme: Pokud jste nenašli přesně to, co hledáte, vraťte se sem později. Děkujeme.
©MapsGuides.com 2008 - 2017
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla webu