Home - Africa - Asia - Australia - Europe - North America - South America Facebook Twitter  

Africa - Travellers Forum

Africa is a very interesting place to visit - and many people have been there. What are their experiences and adventures? You can read it here - on the page Africa: discussion forum, experiences, adventures, tips, opinions, problems, challenges... Add your opinions and experiences if you can. Help other people.

Africa - Travellers Forum


 Africa - information in detail you can find here

If you want to see - in this forum - entries from travellers, who use another language, switch to the language, please. Use the switch at the top right of this page. You can switch back to this language anytime.
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
Tisková tajemnice Bílého domu Kayleigh McEnanyová ve čtvrtek řekla novinářům: „Když [prezident Trump] říká„ otevřený “, znamená to otevřený a plný ... Věda by tomu neměla stát v cestě. “ Zpráva rovněž zjistila, že během týdnů 8. března a 15. března došlo u Newyorčanů mladších 18 let k nárůstu potvrzených případů COVID-19. DOHMH odhaduje, že došlo ke zvýšení prevalence a nezjištěných případů COVID-19 u mladých lidí, což vyvolává otázku úlohy, kterou hrají děti v komunitním přenosu na začátku pandemie, a účinnosti zavírání školy jako strategie zmírňování.
author: czcs | inserted: 14. 05. 2021, 07:32:44 | reply 
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Na základě údajů od pacientů s příznaky podobnými chřipce v šesti pohotovostních odděleních v New Yorku (dvě na Manhattanu, dvě v Queensu, jedna v Brooklynu a jedna v Bronxu) od 1. do 20. března zjistilo newyorské ministerstvo zdravotnictví a duševní hygieny že z 544 lidí bylo 36 HIV pozitivních na SARS-CoV-2 a vzorky vypadaly jako vzorky cirkulující v Evropě. Pět ze šesti pohotovostních oddělení bylo vybráno z důvodu jejich použití pacienty s bydlištěm v poštovních směrovacích číslech s vysokým podílem čínských mluvčích, uvádí se ve zprávě. Žádný ze odebraných vzorků však nebyl přímo spojen se sekvencemi z čínského Wu-chanu, kde ohnisko vzniklo.
author: sdsa | inserted: 14. 05. 2021, 07:32:06 | reply 
Americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Důvodem je omezená dostupnost testů, což je problém pro většinu států i po více než čtyřech měsících od oznámení první dávky COVID-19. Guvernér Andrew Cuomo ve čtvrtek označil tuto zprávu za „zatraceně“ a uvedl, že zákaz cestování do Číny a Evropy byl první chybou federální vlády při selhání země zpomalit rychlost přenosu. Cuomo pro MSNBC řekl: „Dojde k druhému neúspěchu a nyní je zcela předvídatelný i v jiných částech země.“ Město uvedlo, že výsledky nového rychlého testu lze připravit za pouhých 15 minut, a připustilo, že získání přesných výsledků netrvá déle než jiné testy. Andrew Siff z NBC New York.
author: xcsa | inserted: 13. 05. 2021, 04:17:45 | reply 
Zpráva z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA ukázala
Tisková tajemnice Bílého domu Kayleigh McEnanyová ve čtvrtek řekla novinářům: „Když [prezident Trump] říká„ otevřený “, znamená to otevřenost a plnost ... Věda by tomu neměla bránit.“ Zpráva také zjistila, že počet potvrzených případů COVID-19 u Newyorčanů mladších 18 let se v týdnech od 8. března do 15. března zvýšil. DOHMH odhaduje, že prevalence nemoci a nezjištěných případů se zvýšila. COVID-19 mezi mladými lidmi vyvolává následující otázky: role dětí v komunitním přenosu na počátku pandemie a účinnost pozastavení škol jako strategie zmírňování.
author: gdsdsa | inserted: 13. 05. 2021, 04:17:00 | reply 
Americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
"Federální vláda to právě minula," řekl a dodal, že USA "utrácí miliardy dolarů za polévku s abecedou federálních agentur pověřených touto konkrétní odpovědností." Řekl, že neschopnost federální vlády naslouchat vlastním zdravotním úředníkům „způsobí zmatek“ zemi a nyní znovu ohrožuje stát, protože obyvatelé z horkých míst na jihu a jihozápadě cestují do New Yorku. Bílý dům okamžitě nevrátil žádosti o vyjádření ke studii CDC ani načasování zákazu cestování.
author: wssdsa | inserted: 12. 05. 2021, 07:41:54 | reply 
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
„Ačkoli jsou cestovní omezení důležitou zmírňující strategií, v době, kdy byla evropská omezení zavedena, k importu a komunitnímu přenosu SARS-CoV-2 již došlo,“ uvádí se ve zprávě. Nejedná se o první výzkum, který by naznačoval, že cestování z Evropy spustilo těžké vypuknutí New Yorku, nejhoršího v USA, kde zemřelo více než 25 000 lidí. Guvernér Andrew Cuomo už několik týdnů opakuje, že virus pochází z Evropy, a uvedl, že zpráva CDC „definitivně vysvětluje, co se stalo v New Yorku“.
author: sfsa | inserted: 12. 05. 2021, 07:39:14 | reply 
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
V době, kdy byly vzorky odebrány, měla Itálie nejvíce případů a úmrtí na koronaviry. O měsíc později Spojené státy předstihly Itálii a jako epicentrum se objevil New York. S 3,6 miliony případů v pátek, podle údajů Johns Hopkins University, mají Spojené státy nejhorší ohnisko koronaviru na světě a zemřelo více než 138 700 lidí. To je o 1,6 milionu více případů a 62 000 úmrtí než další země na seznamu, Brazílie.
author: fsdawq | inserted: 11. 05. 2021, 07:35:37 | reply 
Zpráva z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA ukázala
„Zákaz cestování s Čínou přinesl změnu,“ řekl Dr. Tom Frieden, bývalý ředitel CDC a současný šéf celosvětové zdravotní iniciativy Resolve to Save Lives, USA DNES redakční radě a reportérům koncem března. „Výsledkem bylo výrazné zpoždění v počtu lidí přicházejících s infekcí, a proto si USA koupili čas na lepší přípravu. A přesto nebyl tento čas optimálně využit.“
author: dsd | inserted: 11. 05. 2021, 07:34:40 | reply 
Zpráva z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA ukázala
Kancelář šerifa uvedla, že v současné době tento případ aktivně vyšetřuje mnoho místních, státních a federálních agentur. Je příliš brzy na to mluvit o příčině smrti a výsledky vyšetřování stále čekají. Podle zprávy stále není jasné, zda vakcínou pro zesnulého byla vakcína Moderna nebo Pfizer.
author: cszdws | inserted: 10. 05. 2021, 04:50:14 | reply 
Afroameričané bojují proti nepřiměřenému počtu úmrtí COVID
Osoba nakažená novým koronavirem v Kalifornii v USA zemřela několik hodin poté, co byla 21. června očkována novým koronavirem. Příčina smrti nebyla identifikována a není jasné, zda byl zesnulý očkován vakcínami Modena nebo Pfizer. Podle Fox News úřad šerifa okresu Placer v Kalifornii v sobotu (23.) oznámil, že obyvatel, který měl pozitivní test na nový koronavirus v prosinci 2020, bude očkován 21. ledna 2021. Vakcínu dostal, ale o několik hodin později zemřel .
author: vvccx | inserted: 10. 05. 2021, 04:49:32 | reply 
Zpráva z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA ukázala
Celkově 36 - nebo 6,6% - mělo pozitivní test na COVID-19, včetně 14 - nebo 12% - u 119 dětí ve věku do 18 let, uvedli. SOUVISEJÍCÍ stát NY, úředníci města plánují hromadný program sledování kontaktů COVID-19 Plné genomové sekvence byly generovány z 36 pozitivních vzorků koronaviru, uvedli vědci. Kromě 27 vzorků „převážně dominujících [genetickými] sekvencemi detekovanými v Evropě a dalších oblastech Severní Ameriky, dva vzorky obsahovaly genetické sekvence podobné těm, které byly nalezeny v případech ve státě Washington, a sedm sdílených podobností se vzorky odebranými v Číně nebo jiných částech státu New York, “řekli.
author: vbsdsa | inserted: 07. 05. 2021, 07:48:53 | reply 
Afroameričané bojují proti nepřiměřenému počtu úmrtí COVID
„Do [newyorských letišť] směřovalo mnoho letů z celého světa, včetně Evropy,“ řekl Hanage, který nebyl součástí analýzy CDC. Vláda USA omezila cestování z Číny 2. února, více než měsíc po první identifikaci ohniska COVID-19 ve městě Wuhan, uvedli vědci CDC. SOUVISEJÍCÍ Mutace v dominantním kmenu koronavirů zvyšuje jeho infekčnost Cestování z Evropy bylo 13. března omezeno. Podle výzkumníků bylo 544 vzorků použitých v nové analýze shromážděno v newyorských nemocnicích mezi 1. a 20. březnem.
author: xzzsd | inserted: 07. 05. 2021, 07:48:11 | reply 
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
Vzorky testované ve studii byly shromážděny počátkem března na začátku ohniska v New Yorku, uvedli vědci a nemocnice byly vybrány „kvůli obavám, že by SARS-CoV-2 mohli zavést cestující vracející se z Číny, kde ohnisko vznikl. “ SOUVISEJÍCÍ USA stanovují nový denní rekord v případech COVID-19 - 67 400 „Jedním z hlavních důvodů, proč bylo New York City počátkem epicentra [pro COVID-19], je [letecká doprava],“ William Hanage, docent epidemiologie na Harvard T.H. Škola veřejného zdraví Chan, uvedla ve středu během konferenčního hovoru s novináři.
author: cvds | inserted: 07. 05. 2021, 07:47:27 | reply 
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Analýza CDC vysledovala mnoho případů COVID-19 tam na virové kmeny nalezené v Evropě. Na snímku žena nosí obličejovou masku a štít, když kráčela kolem místa k pronájmu v Rockefellerově centru v New Yorku. Foto John Angelillo / UPI | Licenční fotografie 16. července (UPI) - Až 75% kmenů koronavirů cirkulujících v New Yorku počátkem března sdílelo genetické podobnosti s těmi, které se vyskytují v Evropě a dalších oblastech Severní Ameriky, podle analýzy zveřejněné ve čtvrtek americkými centry pro nemoci Kontrola a prevence.
author: sda | inserted: 07. 05. 2021, 07:31:30 | reply 
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
Při dalším genetickém sekvenování vzorků se kmen viru více podobal kmenu cirkulujícímu v Evropě, spíše než kmenu cirkulujícímu v Číně. To znamená, že nový koronavirus byl pravděpodobně zaveden do New Yorku prostřednictvím Evropy nebo cestujícími z jiných amerických lokalit, uvádí se ve zprávě. CNN v dubnu oznámila, že dva samostatné výzkumné projekty zahájené počátkem letošního roku také naznačují tolik, což také naznačuje, že virus mohl ve městě obíhat dříve, než se myslelo.
author: ldsfesd | inserted: 07. 05. 2021, 07:24:50 | reply 
Americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Nová studie zkoumala údaje shromážděné newyorským ministerstvem zdravotnictví a duševní hygieny mezi 1. a 20. březnem, počátkem pandemie v USA. Oddělení 8. března oznámilo, že došlo k trvalému komunitnímu přenosu. Oddělení zkoumalo vzorky odebrané lidem, kteří šli na pohotovost s příznaky podobnými chřipce. Z 544 testovaných vzorků bylo 36, nebo 6,6%, pozitivních na nový koronavirus.
author: dwasd | inserted: 07. 05. 2021, 07:23:58 | reply 
Americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
DOHMH shromáždila deidentifikované zbytky nasofaryngeálních výtěrů od pacientů s ILS a žádná známá virologická diagnóza nebyla hodnocena na šesti sentinelových ED během 1. – 20. Března 2020. Kvůli obavám by mohli být SARS-CoV-2 zavedeni cestujícími vracejícími se z Číny, kde vypuknutí epidemie, bylo vybráno pět ED pro jejich vysoké použití pacienty s bydlištěm v PSČ s ≥ 20% čínsky mluvících osob. ** Dva ED byly na Manhattanu, dva v Queensu, jeden v Brooklynu a jeden v Bronxu. Chlazené vzorky byly uvolněny do DOHMH 48 hodin po odběru a zmrazené vzorky byly uvolněny 1 týden po odběru. Vzorky odebrané během 1. – 9. Března pocházely od pacientů všech věkových skupin. Protože se o dětské infekci SARS-CoV-2 vědělo jen málo, během 10–20 března DOHMH sbírala vzorky pouze od pacientů ve věku <18 let.
author: dfsd | inserted: 30. 04. 2021, 04:39:52 | reply 
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Za účelem omezení zavedení SARS-CoV-2, viru, který způsobuje koronavirovou chorobu 2019 (COVID-19), USA omezily cestování z Číny 2. února 2020 a z Evropy 13. března. Chcete-li zjistit, zda místní přenos SARS -CoV-2 bylo možné detekovat, New York City (NYC) ministerstvo zdravotnictví a duševní hygieny (DOHMH) provedlo deidentifikovaný sentinelový dohled na šesti NYC nemocničních pohotovostních odděleních (ED) během 1. – 20. Března. 8. března, zatímco testování dostupnosti pro SARS-CoV-2 bylo stále omezené, DOHMH oznámila trvalý komunitní přenos SARS-CoV-2 (1). V této době dvacet šest obyvatel NYC potvrdilo COVID-19 a návštěvy ED pro onemocnění podobné chřipce * se zvýšily, navzdory sníženému oběhu chřipkového viru. † Následující týden, 15. března, kdy pouze sedm z 56 (13% ) pacienti se známou historií expozice měli expozici mimo NYC, úroveň stavu komunitního přenosu SARS-CoV-2 byla zvýšena z trvalého komunitního přenosu na rozšířený komunitní přenos (2). Prostřednictvím sentinelového dozoru v průběhu 1. – 20. Března shromáždila DOHMH 544 vzorků od pacientů s příznaky podobné chřipce (ILS), kteří měli negativní výsledky testů na chřipku a v některých případech i na jiné respirační patogeny. CoV-2 na CDC; 36 (6,6%) pozitivně testováno. Pomocí genetického sekvenování CDC určilo, že sekvence většiny pozitivních vzorků SARS-CoV-2 se podobaly sekvencím cirkulujícím v Evropě, což naznačuje pravděpodobné zavedení SARS-CoV-2 z Evropy, z jiných lokalit v USA a lokální zavedení z New Yorku. Tato zjištění ukazují, že partnerství se zdravotnickými zařízeními a vývoj systémů potřebných pro rychlou implementaci sentinelového dozoru spolu s kapacitou genetického sekvenování před vypuknutím mohou pomoci včas informovat o strategiích omezování a zmírňování.
author: sda | inserted: 30. 04. 2021, 04:39:06 | reply 
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
Celková výjimka pro tyto studenty poskytuje jistotu desítkám tisíc studentů z Velké Británie do Itálie a Kosova, kteří se vrátili do svých domovských zemí, když na jaře zavřeli univerzity. Tito studenti si nebyli jisti, zda se mohou vrátit včas na podzimní semestr, pokud nebudou zrušeny zákazy cestování.
author: fgdgf | inserted: 29. 04. 2021, 07:16:17 | reply 
Afroameričané bojují proti nepřiměřenému počtu úmrtí COVID
„Udělení [této výjimky] pomůže při hospodářském zotavení z pandemie Covid-19 a podpoří klíčové součásti našeho transatlantického vztahu,“ uvedl mluvčí ministerstva zahraničí v prohlášení v reakci na dřívější otázky týkající se studentských víz. „Oceňujeme transparentnost a společné úsilí našich evropských partnerů a spojenců v boji proti této pandemii a vítáme vzájemné kroky EU, které umožní pokračování klíčových kategorií základních cest.“
author: fdvcx | inserted: 29. 04. 2021, 07:15:38 | reply 
Black people are so miserable
There's new evidence more African Americans may be dying from coronavirus in the United States than whites or other ethnic groups, according to a new study. Black Americans represent 13.4% of the American population, according to the US Census Bureau, but counties with higher black populations account for more than half of all Covid-19 cases and almost 60% of deaths, the study found. Coronavirus in black America: Living in the eye of a 'perfect storm' Coronavirus in black America: Living in the eye of a 'perfect storm' Disparities, including access to health care, are likely to blame, researchers concluded in a report released Tuesday. The team of epidemiologists and clinicians at four universities worked with amfAR, the AIDS research non-profit, and Seattle's Center for Vaccine Innovation and Access, PATH, to analyze Covid-19 cases and deaths using county-level comparisons. Racial data is still lacking in many areas, and their analysis uses what data was available as of mid-April. How coronavirus is deepening American inequality How coronavirus is deepening American inequality They compared counties with a disproportionate number of black residents -- those with a population of 13% or more -- with those with lower numbers of African American residents. Counties with higher populations of black residents accounted for 52% of coronavirus diagnoses and 58% of Covid-19 deaths nationally, they said. "Social conditions, structural racism, and other factors elevate risk for COVID-19 diagnoses and deaths in black communities," wrote the scientists from the Rollins School of Public Health at Emory, Johns Hopkins University Bloomberg School of Public Health, the University of Mississippi Medical Center and Georgetown University's O'Neill Institute for Nationa
author: 阿尔 | inserted: 28. 04. 2021, 09:16:09 | reply 
Black people are so miserable
black communities," wrote the scientists from the Rollins School of Public Health at Emory, Johns Hopkins University Bloomberg School of Public Health, the University of Mississippi Medical Center and Georgetown University's O'Neill Institute for National and Global Health Law. America's black and Hispanic communities are bearing the brunt of the coronavirus "Structural factors including health care access, density of households, unemployment, pervasive discrimination and others drive these disparities, not intrinsic characteristics of black communities or individual-level factors." Black barbershop owners are divided over coronavirus social distancing Black barbershop owners are divided over coronavirus social distancing Of the more than 3,100 counties researchers looked at with coronavirus cases and deaths from late January to mid-April, they found a greater percentage of disproportionately black counties were in the South. The African American populations ranged from 13% of the county total to over 87%. "COVID-19 deaths were higher in disproportionally black rural and small metro counties," the study noted. The research showed that by April 13, there were 283,750 Covid-19 diagnoses in disproportionately black counties and 12,748 deaths compared with 263,640 coronavirus cases and 8,886 deaths in all other counties. Civil rights and religious leaders urge African Americans to defy governors' efforts to reopen businesses Civil rights and religious leaders urge African Americans to defy governors' efforts to reopen businesses "Collectively, these data demonstrate signifi
author: gin | inserted: 28. 04. 2021, 09:15:54 | reply 
Black people are so miserable
Coronavirus in black America: Living in the eye of a 'perfect storm' Disparities, including access to health care, are likely to blame, researchers concluded in a report released Tuesday. The team of epidemiologists and clinicians at four universities worked with amfAR, the AIDS research non-profit, and Seattle's Center for Vaccine Innovation and Access, PATH, to analyze Covid-19 cases and deaths using county-level comparisons. Racial data is still lacking in many areas, and their analysis uses what data was available as of mid-April. How coronavirus is deepening American inequality How coronavirus is deepening American inequality They compared counties with a disproportionate number of black residents -- those with a population of 13% or more -- with those with lower numbers of African American residents. Counties with higher populations of black residents accounted for 52% of coronavirus diagnoses and 58% of Covid-19 deaths nationally, they said. "Social conditions, structural racism, and other factors elevate risk for COVID-19 diagnoses and deaths in black communities," wrote the scientists from the Rollins School of Public Health at Emory, Johns Hopkins University Bloomberg School of Public Health, the University of Mississippi Medical Center and Georgetown University's O'Neill Institute for National and Global Health Law. America's black and Hispanic communities are bearing the brunt of the coronavirus "Structural factors including health care access, density of households, unemployment, pervasive discrimination and others drive these disparities, not intrinsic characteristics of black communities or individual-level factors."
author: Aluber | inserted: 28. 04. 2021, 09:15:36 | reply 
Black people are so miserable
oronavirus in black America: Living in the eye of a 'perfect storm' Coronavirus in black America: Living in the eye of a 'perfect storm' Disparities, including access to health care, are likely to blame, researchers concluded in a report released Tuesday. The team of epidemiologists and clinicians at four universities worked with amfAR, the AIDS research non-profit, and Seattle's Center for Vaccine Innovation and Access, PATH, to analyze Covid-19 cases and deaths using county-level comparisons. Racial data is still lacking in many areas, and their analysis uses what data was available as of mid-April. How coronavirus is deepening American inequality How coronavirus is deepening American inequality They compared counties with a disproportionate number of black residents -- those with a population of 13% or more -- with those with lower numbers of African American residents. Counties with higher populations of black residents accounted for 52% of coronavirus diagnoses and 58% of Covid-19 deaths nationally, they said. "Social conditions, structu
author: Abuha Jamser | inserted: 28. 04. 2021, 09:15:20 | reply 
Black people are so miserable
Civil rights and religious leaders urge African Americans to defy governors' efforts to reopen businesses "Collectively, these data demonstrate significantly higher rates of COVID-19 diagnoses and deaths in disproportionately black counties compared to other counties, as well as greater diabetes diagnoses, heart disease deaths, and cerebrovascular disease deaths in unadjusted analyses," the authors concluded. The study, which has not yet been peer-reviewed, is currently under consideration by a medical journal and has not yet been published. Correction: This story has been corrected to say that counties with higher black populations account for more than half of all Covid-19 cases and almost 60% of deaths, according to the study.
author: frmsa | inserted: 28. 04. 2021, 09:15:02 | reply 
Black people are so miserable
Black barbershop owners are divided over coronavirus social distancing Black barbershop owners are divided over coronavirus social distancing Of the more than 3,100 counties researchers looked at with coronavirus cases and deaths from late January to mid-April, they found a greater percentage of disproportionately black counties were in the South. The African American populations ranged from 13% of the county total to over 87%. "COVID-19 deaths were higher in disproportionally black rural and small metro counties," the study noted. The research showed that by April 13, there were 283,750 Covid-19 diagnoses in disproportionately black counties and 12,748 deaths compared with 263,640 coronavirus cases and 8,886 deaths in all other counties. Civil rights and religious leaders urge African Americans to defy governors' efforts to reopen businesses
author: farmes | inserted: 28. 04. 2021, 09:14:44 | reply 
Black people are so miserable
or more -- with those with lower numbers of African American residents. Counties with higher populations of black residents accounted for 52% of coronavirus diagnoses and 58% of Covid-19 deaths nationally, they said. "Social conditions, structural racism, and other factors elevate risk for COVID-19 diagnoses and deaths in black communities," wrote the scientists from the Rollins School of Public Health at Emory, Johns Hopkins University Bloomberg School of Public Health, the University of Mississippi Medical Center and Georgetown University's O'Neill Institute for National and Global Health Law. America's black and Hispanic communities are bearing the brunt of the coronavirus "Structural factors including health care access, density of households, unemployment, pervasive discrimination and others drive these disparities, not intrinsic characteristics of black communities or individual-level factors."
author: Golds | inserted: 28. 04. 2021, 09:14:23 | reply 
Black people are so miserable
There's new evidence more African Americans may be dying from coronavirus in the United States than whites or other ethnic groups, according to a new study. Black Americans represent 13.4% of the American population, according to the US Census Bureau, but counties with higher black populations account for more than half of all Covid-19 cases and almost 60% of deaths, the study found. Coronavirus in black America: Living in the eye of a 'perfect storm' Coronavirus in black America: Living in the eye of a 'perfect storm' Disparities, including access to health care, are likely to blame, researchers concluded in a report released Tuesday. The team of epidemiologists and clinicians at four universities worked with amfAR, the AIDS research non-profit, and Seattle's Center for Vaccine Innovation and Access, PATH, to analyze Covid-19 cases and deaths using county-level comparisons. Racial data is still lacking in many areas, and their analysis uses what data was available as of mid-April. How coronavirus is deepening American inequality How coronavirus is deepening American inequality
author: black | inserted: 28. 04. 2021, 09:14:06 | reply 
Americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Jedná se o omezenou dostupnost testování, což je problém většiny států i po více než čtyřech měsících od nahlášení prvního případu COVID-19. Guvernér Andrew Cuomo ve čtvrtek označil zprávu za „usvědčující“ a uvedl, že zákaz cestování v Číně a Evropě byl první chybou federální vlády v neúspěšném pokusu země zpomalit šíření. „Dojde k druhému selhání, což je nyní celá ta exploze ve zbytku země, která byla zcela předvídatelná,“ řekl Cuomo na MSNBC.
author: ndsfscsa | inserted: 28. 04. 2021, 04:38:02 | reply 
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Zpráva také zjistila, že během týdnů 8. března a 15. března došlo u Newyorčanů mladších 18 let k nárůstu potvrzených případů COVID-19. DOHMH odhaduje, že došlo k nárůstu prevalence a nezjištěných případů COVID-19 u mladých lidí, což vyvolává otázku, jakou roli hrály děti v komunitním přenosu na začátku pandemie a jak efektivní je zavírání školy jako strategie zmírňování.
author: lhdfss | inserted: 28. 04. 2021, 04:37:18 | reply 
Zpráva z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA ukázala
Frustrovaný Cuomo varoval: „Bude druhá vlna, [ale] nebude to zmutovaný virus ... bude to odraz COVID od jiných států, které se nakazily, a přenesou je zpět do New Yorku.“ Guvernér řekl, že se bude jednat o „brokovnici s dvojitou hlavní federální nekompetentnosti“, a vyzval: „Sledujte vědu, pane prezidente. Otevřete oči. Poslouchejte federální zdravotnické úředníky.“
author: sdfes | inserted: 27. 04. 2021, 05:10:38 | reply 
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
Cuomo zopakoval myšlenku, že evropský zákaz cestování je příliš pozdě, „Prezident rád mluví o zákazu cestování [u čínských letů], který byl účinný ... jeho vlastní CDC říká, že zákaz cestování byl příliš pozdě.“ Poukázal na to, jak začátkem března proběhly tisíce letů z Evropy přistávajících na letištích JFK a Newark. Zpráva CDC rovněž podporuje zjištění Mount Sinai zveřejněná v dubnu, podle nichž genom spojený s pacienty s COVID-19 v NYC připomíná kmen viru z Evropy.
author: thfrd | inserted: 27. 04. 2021, 05:09:39 | reply 
Zpráva z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA ukázala
Zpráva rovněž zjistila, že během týdnů 8. března a 15. března došlo u Newyorčanů mladších 18 let k nárůstu potvrzených případů COVID-19. DOHMH odhaduje, že došlo ke zvýšení prevalence a nezjištěných případů COVID-19 u mladých lidí, což vyvolává otázku úlohy, kterou hrají děti v komunitním přenosu na začátku pandemie, a účinnosti zavírání školy jako zmírňující strategie.
author: fsad | inserted: 25. 04. 2021, 04:18:01 | reply 
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
Pět ze šesti pohotovostních oddělení bylo vybráno z důvodu jejich použití pacienty s bydlištěm v poštovních směrovacích číslech s vysokým podílem čínských mluvčích, uvádí se ve zprávě. Žádný ze odebraných vzorků však nebyl přímo spojen se sekvencemi z čínského Wu-chanu, kde ohnisko vzniklo. Tisková tajemnice Bílého domu Kayleigh McEnanyová ve čtvrtek řekla novinářům: „Když [prezident Trump] říká„ otevřený “, znamená to otevřený a plný ... Věda by tomu neměla stát v cestě. “
author: efds | inserted: 25. 04. 2021, 04:17:07 | reply 
Americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
"Federální vláda to právě minula," řekl a dodal, že USA "utrácí miliardy dolarů za polévku s abecedou federálních agentur pověřených touto konkrétní odpovědností." Řekl, že neschopnost federální vlády naslouchat vlastním zdravotním úředníkům „způsobí zmatek“ zemi a nyní znovu ohrožuje stát, protože obyvatelé z horkých míst na jihu a jihozápadě cestují do New Yorku. Bílý dům okamžitě nevrátil žádosti o vyjádření ke studii CDC ani načasování zákazu cestování.
author: yreere | inserted: 23. 04. 2021, 08:08:49 | reply 
Afroameričané bojují proti nepřiměřenému počtu úmrtí COVID
Ačkoli jsou cestovní omezení důležitou zmírňující strategií, v době, kdy byla zavedena evropská omezení, k importu a komunitnímu přenosu SARS-CoV-2 již došlo, “uvádí se ve zprávě. Nejedná se o první výzkum, který by naznačoval, že cestování z Evropy spustilo těžké vypuknutí New Yorku, nejhoršího v USA, kde zemřelo více než 25 000 lidí. Guvernér Andrew Cuomo už několik týdnů opakuje, že virus pochází z Evropy, a uvedl, že zpráva CDC „definitivně vysvětluje, co se stalo v New Yorku“.
author: sfsazx | inserted: 23. 04. 2021, 08:07:51 | reply 
Zpráva z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA ukázala
Přečtěte si také: Změna pravidel pro to, jak nemocnice hlásí údaje o koronaviru vládě, se dostávají pod palbu "Federální vláda to právě minula," řekl a dodal, že USA "utrácí miliardy dolarů za polévku s abecedou federálních agentur pověřených touto konkrétní odpovědností." Řekl, že neschopnost federální vlády naslouchat vlastním zdravotním úředníkům „způsobí zmatek“ zemi a nyní znovu ohrožuje stát, protože obyvatelé z horkých míst na jihu a jihozápadě cestují do New Yorku. Bílý dům okamžitě nevrátil žádosti o vyjádření ke studii CDC ani načasování zákazu cestování.
author: vdsasa | inserted: 22. 04. 2021, 07:18:57 | reply 
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Žádný z newyorských kmenů nebyl přímo spojen s čínským Wuhanem, kde ohnisko vzniklo - podle vědců CDC „neočekávané“ zjištění. „Ačkoli jsou cestovní omezení důležitou zmírňující strategií, v době, kdy byla evropská omezení zavedena, k importu a komunitnímu přenosu SARS-CoV-2 již došlo,“ uvádí se ve zprávě. Nejedná se o první výzkum, který by naznačoval, že cestování z Evropy spustilo těžké vypuknutí New Yorku, nejhoršího v USA, kde zemřelo více než 25 000 lidí. Guvernér Andrew Cuomo už několik týdnů opakuje, že virus pochází z Evropy, a uvedl, že zpráva CDC „definitivně vysvětluje, co se stalo v New Yorku“.
author: jdadfs | inserted: 22. 04. 2021, 07:17:59 | reply 
Afroameričané bojují proti nepřiměřenému počtu úmrtí COVID
Zákaz cestování s Čínou přinesl změnu, “řekl Dr. Tom Frieden, bývalý ředitel CDC a současný šéf celosvětové zdravotní iniciativy Resolve to Save Lives, redakční radě a reportérům USA DNES koncem března.„ Výsledkem bylo značné zpoždění v počtu lidí přicházejících s infekcí, a proto si v USA koupili čas na lepší přípravu. A přesto ten čas nebyl optimálně využit. “ Bývalý ředitel CDC: Čínský zákaz cestování „změnil“, ale USA se na koronavirus dostatečně nepřipravily
author: sfssfsa | inserted: 21. 04. 2021, 07:27:56 | reply 
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
Zpráva CDC také poznamenala, že pět z těchto nemocnic bylo vybráno, protože se nacházely v oblastech s vysokým procentem čínských mluvčích, aby zjistily, zda kmen, který viděli v New Yorku, mohl pocházet z čínského Wuhanu, kde byl virus poprvé objeven. Místo toho CDC zjistilo, že žádný ze vzorků z těchto nemocnic neodpovídá kmenu Wuhan, což je výsledek, kterému se administrativa snažila zabránit zákazem cestování z Číny 2. února.
author: dsfwqas | inserted: 21. 04. 2021, 07:27:02 | reply 

Insert your opinion
Name:
E-mail:
Title:
>> Do not insert html tags please. They will not work. <<


Transcribe 4 numbers from the picture please:

Rules

Insert only entries which may be useful for other readers. You are welcome to write your own experiences from Africa, your evaluation of different places and your tips, where to go. It will be good if you mention any problems and their solutions. And tell us, if your holidays here were good or bad. Please be polite to other people in this forum. And do not spam this forum, please. We delete this kind of entries.

Africa on the Internet

Are you looking for more information? On the Internet there are a lot of information. Here are some advices: Africa may have different names in different languages. For example Afrika, Afrika, L'Afrique, Africa. Use these names in search engines. It is good idea to precisely specify what are you looking for. If you need information about a place, use the name in a search engine. You may use other names of the place as well. If you need - for example - an information about history of the place, add the word history to the search engine.

What Others say

Africa is the world's second-largest and second most-populous continent, after Asia. At about 30.2 million km² (11.7 million sq mi) including adjacent islands, it covers 6% of the Earth's total surface area and 20.4% of the total land area. With about 922 million people (as of 2005) in 61 territories, it accounts for about 14.2% of the world's human population. The continent is surrounded by the Mediterranean Sea to the north, the Suez Canal and the Red Sea to the northeast, the Indian Ocean to the southeast, and the Atlantic Ocean to the west. There are 46 countries including Madagascar, and 53 including all the island groups. Africa, particularly central eastern Africa, is widely regarded within the scientific community to be the origin of humans and the Hominidae tree (great apes), as evidenced by the discovery of the earliest hominids and their possible ancestors, as well as later ones that have been dated to around seven million years ago – including Sahelanthropus tchadensis, Australopithecus africanus, A. afarensis, Homo erectus, H. habilis and H. ergaster – with the earliest Homo sapiens (human) found in Ethiopia being dated to ca. 200,000 years ago. Africa straddles the equator and encompasses numerous climate areas; it is the only continent to stretch from the northern temperate to southern temperate zones. Because of the lack of natural regular precipitation and irrigation as well as glaciers or mountain aquifer systems, there is no natural moderating effect on the climate except near the coasts.
Wikipedia

If it is available then we publish here information about the territory from CIA factbook. For Africa it is not available.
CIA The World Factbook
©MapsGuides.com 2008 - 2021
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Privacy policy and website rules