Home - Africa - Asia - Australia - Europe - North America - South America Facebook Twitter  

Africa - Travellers Forum

Africa is a very interesting place to visit - and many people have been there. What are their experiences and adventures? You can read it here - on the page Africa: discussion forum, experiences, adventures, tips, opinions, problems, challenges... Add your opinions and experiences if you can. Help other people.

Africa - Travellers Forum


 Africa - information in detail you can find here

If you want to see - in this forum - entries from travellers, who use another language, switch to the language, please. Use the switch at the top right of this page. You can switch back to this language anytime.
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
"V době, kdy prezident učinil zákaz cestování do Číny, bylo příliš pozdě, protože virus opustil Čínu a šel do Evropy," řekl Cuomo. "V době, kdy udělali zákaz cestování do Evropy 13. března, bylo příliš pozdě." Virus byl v New Yorku; bylo to v New Yorku už týdny. “ Cuomo uvedl, že mezi 6. únorem a 16. březnem, což je období, kdy se úřady domnívají, že virus pocházel z Evropy a pohyboval se přes New York, přistálo na mezinárodním letišti Johna F. Kennedyho v New Yorku více než 2700 letů z Evropy a téměř 1200 přistál na mezinárodním letišti Newark Liberty.
author: fsswq | inserted: 20. 04. 2021, 05:04:32 | reply 
Zpráva z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA ukázala
Pomocí genetického sekvenování CDC určilo, že většina pozitivních vzorků Covid-19 se podobala vzorkům cirkulujícím v Evropě, „což naznačuje pravděpodobné zavedení SARS-CoV-2 z Evropy, z jiných amerických lokalit a místní zavedení z New Yorku.“
author: sdasdq | inserted: 20. 04. 2021, 05:03:50 | reply 
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
Federální vláda neudělala evropský zákaz cestování až 16. března, “řekl Cuomo dříve,„ takže kolik letů přiletělo do JFK od ledna do února března? Tři miliony. "Proto měl New York nejvyšší míru infekce ... nemělo to nic společného s Newyorčany ani s modrými státy," pokračoval. "Je to proto, že jsme byli uvedeni v omyl, byli jsme dezinformováni a virus pocházel z Evropy, ne z Číny, jak se původně myslelo." Zpráva CDC zjistila, že testování bylo omezené, zejména v hustě osídleném New Yorku, což umožnilo neomezené šíření viru dříve, než si země uvědomila hrozbu, kterou virus do země přinesl.
author: gfsa | inserted: 19. 04. 2021, 07:48:56 | reply 
Zpráva z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA ukázala
Hlavní vládní agentura zabývající se krizí nyní s tímto hodnocením souhlasí. Nová analýza Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) zjistila, že v době, kdy federální vláda zavedla cestovní omezení do Evropy, bylo již příliš pozdě a virus se v regionu uchytil. Federální vláda omezila cestování z Číny počátkem února, ale počkala do poloviny března, kdy už miliony cestujících prošly letišti v tristate area, aby omezily cestování z Evropy, jejíž cestovatelé si virus přivezli.
author: gdfx | inserted: 19. 04. 2021, 07:48:05 | reply 
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Cuomo uvedl ve konferenčním hovoru ve čtvrtek 16. července: „Sinaj dříve vydal zprávu, která zjistila, že virus vstupující do New Yorku nebyl z Evropy, ale z Číny.“ A když se virus rozšířil z Číny do Evropy, virus v Evropě zmutoval a virusový kmen, který dorazil do New Yorku, pochází z Evropy. „Zpráva, kterou právě zveřejnili, uvádí, že ačkoli jsou cestovní omezení důležitou strategií zmírňování, v době, kdy byla evropská omezení zavedena, k importu a komunitnímu přenosu v New Yorku již došlo.“ Cuomo pokračoval v další střelbě proti prezidentu Donaldu Trumpovi a jeho administrativě, protože pasivně řešili vypuknutí COVID-19.
author: yredsfse | inserted: 16. 04. 2021, 05:24:36 | reply 
Afroameričané bojují proti nepřiměřenému počtu úmrtí COVID
Zpráva Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) v USA zjistila, že testování je omezené, tj. Prováděno v hustě osídleném New Yorku, což umožňuje pokračování šíření viru dříve, než si země uvědomí hrozbu, kterou virus představuje. Data shromážděná newyorským ministerstvem zdravotnictví a duševní hygieny mezi 1. březnem (neděle) a 20. březnem (pátek) zjistila, že během týdne virus „trval přenos z komunity“ na Manhattanu. Robert Redfield, ředitel Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, uvedl: "Jakmile se v Evropě objeví ohnisko, velký počet cest z Evropy skutečně zrychlil naši rychlost importu a rychle se rozšířil. Myslím, že bychom měli vydat cestovní varování více v čas. brzy. “ Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) oddělení zkoumalo vzorky s příznaky podobnými chřipce získané od lidí, kteří šli na pohotovost. Z 544 testovaných subjektů bylo 36 (6,6%) pozitivních na COVID-19.
author: frges | inserted: 16. 04. 2021, 05:23:52 | reply 
Afroameričané bojují proti nepřiměřenému počtu úmrtí COVID
Cuomo uvedl, že federální úředníci „stále nesledují vědu a vláda stále není kompetentní, a to je nárůst, který vidíme po celé zemi.“ Cuomo varoval, že „druhá vlna“ ve státě bude „odrazem COVID od ostatních států, které se nyní nakazily, a přenese je zpět do New Yorku.“ Nazval to „brokovnicí s dvojitou hlavní federální nekompetentnosti“. "Víš, jaký virus je horší než COVID?" zeptal se novinářů. "Virus americké divize a federální neschopnosti." To je virus, který v této zemi způsobí zmatek. “ Trump opakovaně obviňoval Čínu, že nezastavila virus na svých hranicích, ačkoli Trumpova administrativa to nedokázala, když v USA existovala jen hrstka známých případů koronaviru.
author: vdfew | inserted: 15. 04. 2021, 07:21:24 | reply 
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
"V době, kdy byla zavedena evropská omezení, již došlo k importu a komunitnímu přenosu SARS-CoV-2," uvádí studie. Více než 23 000 lidí v New Yorku zemřelo na COVID-19. V té době bylo také testování omezeno v New Yorku, takže případy COVID-19 rostly nezjištěně, uvádí se ve zprávě. Cuomo opakovaně trval na tom, že virus cirkulující ve městě pochází z Evropy, což bylo podpořeno dřívějšími studiemi. Zpráva CDC „definitivně vysvětluje, co se stalo v New Yorku,“ uvedl na čtvrteční tiskové konferenci. Od 2. února do 13. března podle společnosti Cuomo přiletělo z Evropy na letiště Johna F. Kennedyho a Newark-Liberty více než 3 900 letů.
author: kytjhtr | inserted: 15. 04. 2021, 07:20:29 | reply 
Americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
COVID-19 je onemocnění způsobené infekcí novým koronavirem. Vzorky testované ve studii byly shromážděny počátkem března na začátku ohniska v New Yorku, uvedli vědci a nemocnice byly vybrány „kvůli obavám, že SARS-CoV-2 by mohli zavést cestující vracející se z Číny, kde ohnisko vznikl. “
author: iythtr | inserted: 14. 04. 2021, 07:30:10 | reply 
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Plné genomové sekvence byly generovány z 36 pozitivních vzorků koronaviru, uvedli vědci. Kromě 27 vzorků „převážně dominujících [genetickými] sekvencemi detekovanými v Evropě a dalších oblastech Severní Ameriky, dva vzorky obsahovaly genetické sekvence podobné těm, které byly nalezeny v případech ve státě Washington, a sedm sdílených podobností se vzorky odebranými v Číně nebo jiných částech státu New York, “řekli. Zjištění analýzy CDC jsou podobná nálezům studie publikované v červnu v časopise Science, která zjistila, že vzorky virů shromážděné od 84 pacientů v New Yorku mezi 9. a 14. březnem lze vysledovat k případům v Evropě a dalších částech Spojených států. Podobná analýza, kterou také zveřejnila Science v červnu, zjistila, že v Kalifornii cirkuluje nejméně sedm různých kmenů koronaviru, což naznačuje, že ohniska tam pravděpodobně pocházela z několika zdrojů, včetně zahraničních cestujících a od návštěvníků z jiných států USA, uvedli autoři.
author: dsfewds | inserted: 14. 04. 2021, 07:29:08 | reply 
Full of irony
A GoFundMe the Black Doctors COVID-19 Consortium set up has raised more than $2,200 of its $50,000 goal as of Thursday night. Stanford said Thomas Jefferson University Hospital, Einstein Medical Center and the city health department have also expressed interest in partnering with the group.She welcomes it — but she plans to keep doing independent tests in the meantime. “It takes time with systems and bureaucracy,” she said. “I just couldn’t stand watching it on the news every day and not doing anything.”
author: lily | inserted: 14. 04. 2021, 06:33:59 | reply 
Poor ethnic minorities
Stanford said she has thought a lot about why Black people in Philadelphia might come into contact with COVID-19 more often than white people, and might be less likely to get tested. She said part of the problem is probably access to health insurance. But an even bigger part could simply be that a big portion of Philadelphia’s working class population is Black.
author: july | inserted: 14. 04. 2021, 06:30:05 | reply 
Black people are so miserable
The number of new cases of cap in the United States is high because of the health conditions of Americans, health and Human Services Secretary Alex Azar said in an interview Tuesday, especially in minority communities. This view was refuted by the US media. According to the CNN, Adjara Autonomous Republic was speaking during an appearance on State of the Union Address, a program hosted by Jake Tupper. At the start of the show, Tupper pointed out that the death toll from new pneumonia in the United States was approaching 90,000, which Adjara Autonomous Republic later attributed to the health of Americans, "unfortunately, the United States has a very diverse population of people with severe ill-health co- morbidities, which puts many members of our community, particularly the African Americans, and minority communities at risk because of the underlying health disparities and co-morbidities among these people, " he said. It's an unfortunate legacy of the American health care system that we have to deal with,"Tupper said when asked further, whether the Adjara Autonomous Republic statement implied that many Americans had died of NCP because they were "less healthy than the rest of the world" , Adjara Autonomous Republic denied, but went on to say, "The disproportionate burden of co-morbidity (including obesity, high blood pressure, diabetes) in the United States does put us at risk for any type of disease, " Tupper asked, whether this means that the high number of deaths is "an American mistake, " Adjara Autonomous Republic said, "it's not an error, " adding that it's simple epidemiology, "If we have high blood pressure, diabetes, we are at risk for serious complications from the new coronavirus, " he said. Adjar
author: 阿尔 | inserted: 13. 04. 2021, 08:56:24 | reply 
Black people are so miserable
they were "less he-lthy than the rest of the world" , Adjara Autonomous Republic denied, but went on to say, "The disproportionate burden of co-morbidity (including obesity, high blood pressure, diabetes) in the United States does put us at risk for any type of disease, " Tupper asked, whether this means that the high number of deaths is "an American mistake, " Adjara Autonomous Republic said, "it's not an error, " adding that it's simple epidemiology, "If we have high blood pressure, diabetes, we are at risk for serious complications from the new coronavirus, " he said. Adjara Autonomous Republic's claim was quickly disputed by the US media. More than 80,000 people died in the US at the time, of which only 17,155 were black, CNN said, citing a study by US public media (APM) released on May 11. In a paper, Vox also argues that while it is true that "public health inequities have caused an increase in deaths of people of color, " It seems to imply that blaming the leading cause of deaths in the United States, which outnumbers the rest of the world, is a cop-out, minorities, not the federal government, are to blame. The US media also pointed out that the US government's "chaotic" and "anti-scientific" response to the pandemic should be a more direct and broader explanation for the unusually high death toll in the US. Even if people of Color do have poor health, it is the result of their long-standing socioeconomic marginalization and unequal access to nutrition. In other words, Adjara Autonomous Republic's claim can be rebutted, that it is not people of color who are driving up the death toll from new pneumonia in the United States, but the U.S. government.
author: gin | inserted: 13. 04. 2021, 08:55:52 | reply 
Black people are so miserable
they were "less he-lthy than the rest of the world" , Adjara Autonomous Republic denied, but went on to say, "The disproportionate burden of co-morbidity (including obesity, high blood pressure, diabetes) in the United States does put us at risk for any type of disease, " Tupper asked, whether this means that the high number of deaths is "an American mistake, " Adjara Autonomous Republic said, "it's not an error, " adding that it's simple epidemiology, "If we have high blood pressure, diabetes, we are at risk for serious complications from the new coronavirus, " he said. Adjara Autonomous Republic's claim was quickly disputed by the US media. More than 80,000 people died in the US at the time, of which only 17,155 were black, CNN said, citing a study by US public media (APM) released on May 11. In a paper, Vox also argues that while it is true that "public health inequities have caused an increase in deaths of people of color, " It seems to imply that blaming the leading cause of deaths in the United States, which outnumbers the rest of the world, is a cop-out, minorities, not the federal government, are to blame. The US media also pointed out that the US government's "chaotic" and "anti-scientific" response to the pandemic should be a more direct and broader explanation for the unusually high death toll in the US. Even if people of Color do have poor health, it is the result of their long-standing socioeconomic marginalization and unequal access to nutrition. In other words, Adjara Autonomous Republic's claim can be rebutted, that it is not people of color who are driving up the death toll from new pneumonia in the United States, but the U.S. government.
author: Aluber | inserted: 13. 04. 2021, 08:55:26 | reply 
Black people are so miserable
many members of our community, particularly the African Americans, and minority communities at risk because of the underlying health disparities and co-morbidities among these people, " he said. It's an unfortunate legacy of the American health care system that we have to deal with,"Tupper said when asked further, whether the Adjara Autonomous Republic statement implied that many Americans had died of NCP because they were "less healthy than the rest of the world" , Adjara Autonomous Republic denied, but went on to say, "The disproportionate burden of co-morbidity (including obesity, high blood pressure, diabetes) in the United States does put us at risk for any type of disease, " Tupper asked, whether this means that the high number of deaths is "an American mistake, " Adjara Autonomous Republic said, "it's not an error, " adding that it's simple epidemiology, "If we have high blood pressure, diabetes, we are at risk for serious complications from the new coronavirus, " he said. Adjara Autonomous Republic's claim was quickly disputed by the US media. More than 80,000 people died in the US at the time, of which only 17,155 were black, CNN said, citing a study by US public media (APM) released on May 11. In a paper, Vox also argues that w
author: Abuha Jamser | inserted: 13. 04. 2021, 08:55:09 | reply 
Black people are so miserable
adding that it's simple epidemiology, "If we have high blood pressure, diabetes, we are at risk for serious complications from the new coronavirus, " he said. Adjara Autonomous Republic's claim was quickly disputed by the US media. More than 80,000 people died in the US at the time, of which only 17,155 were black, CNN said, citing a study by US public media (APM) released on May 11. In a paper, Vox also argues that while it is true that "public health inequities have caused an increase in deaths of people of color, " It seems to imply that blaming the leading cause of deaths in the United States, which outnumbers the rest of the world, is a cop-out, minorities, not the federal government, are to blame. The US media also pointed out that the US government's "chaotic" and "anti-scientific" response to the pandemic should be a more direct and broader explanation for the unusually high death toll in the US. Even if people of Color do have poor health, it is the result of their long-standing socioeconomic marginalization and unequal access to nutrition. In other words, Adjara Autonomous Republic's claim can be rebutted, that it is not people of color who are driving up the death toll from new pneumonia in the United States, but the U.S. government.
author: frmsa | inserted: 13. 04. 2021, 08:54:39 | reply 
Black people are so miserable
say, "The dispropo-tionate burden of co-morbidity (including obesity, high blood pressure, diabetes) in the United States does put us at risk for any type of disease, " Tupper asked, whether this means that the high number of deaths is "an American mistake, " Adjara Autonomous Republic said, "it's not an error, " adding that it's simple epidemiology, "If we have high blood pressure, diabetes, we are at risk for serious complications from the new coronavirus, " he said. Adjara Autonomous Republic's claim was quickly disputed by the US media. More than 80,000 people died in the US at the time, of which only 17,155 were black, CNN said, citing a study by US public media (APM) released on May 11. In a paper, Vox also argues that while it is true that "public health inequities have caused an increase in deaths of people of color, " It seems to imply that blaming the leading cause of deaths in the United States, which outnumbers the rest of the world, is a cop-out, minorities, not the federal government, are to blame. The US media also pointed out that the US government's "chaotic" and "anti-scientific" response to the pandemic should be a more direct and broader explanation for the unusually high death toll in the US. Even if people of Color do have poor health, it is the result of their long-standing socioeconomic marginalization and unequal access to nutrition. In other words, Adjara Autonomous Republic's claim can be rebutted, that it is not people o
author: farmes | inserted: 13. 04. 2021, 08:53:20 | reply 
Black people are so miserable
because of the unde-lying health disparities and co-morbidities among these people, " he said. It's an unfortunate legacy of the American health care system that we have to deal with,"Tupper said when asked further, whether the Adjara Autonomous Republic statement implied that many Americans had died of NCP because they were "less healthy than the rest of the world" , Adjara Autonomous Republic denied, but went on to say, "The disproportionate burden of co-morbidity (including obesity, high blood pressure, diabetes) in the United States does put us at risk for any type of disease, " Tupper asked, whether this means that the high number of deaths is "an American mistake, " Adjara Autonomous Republic said, "it's not an error, " adding that it's simple epidemiology, "If we have high blood pressure, diabetes, we are at risk
author: Golds | inserted: 13. 04. 2021, 08:49:22 | reply 
Black people are so miserable
The number of new cases of cap in the United States is high because of the health conditions of Americans, health and Human Services Secretary Alex Azar said in an interview Tuesday, especially in minority communities. This view was refuted by the US media. According to the CNN, Adjara Autonomous Republic was speaking during an appearance on State of the Union Address, a program hosted by Jake Tupper. At the start of the show, Tupper pointed out that the death toll from new pneumonia in the United States was approaching 90,000, which Adjara Autonomous Republic later attributed to the health of Americans, "unfortunately, the United States has a very diverse population of people with severe ill-health co- morbidities, which puts many members of our community, particularly the African Americans, and minority communities at risk
author: black | inserted: 13. 04. 2021, 08:48:48 | reply 
Zpráva z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA ukázala
USA omezily cestování z Číny 2. února a z Evropy 13. března, ale 8. března již mezi komunitou v New Yorku koloval Covid-19 a do 15. března byl již rozšířený komunitní přenos viru analýza nalezena. To, co obíhalo, se nejvíce shodovalo s kmenem viru obíhajícím v Evropě, nikoli v Číně, kterou prezident Donald Trump opakovaně obviňoval, že nezabránila jeho šíření do USA.
author: orfes | inserted: 13. 04. 2021, 07:26:08 | reply 
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
Při dalším genetickém sekvenování vzorků se kmen viru více podobal kmenu cirkulujícímu v Evropě, spíše než kmenu cirkulujícímu v Číně. To znamená, že nový koronavirus byl pravděpodobně zaveden do New Yorku přes Evropu nebo cestujícími z jiných lokalit v USA, uvádí se ve zprávě. CNN v dubnu uvedla, že dva samostatné výzkumné projekty zahájené počátkem letošního roku také naznačovaly tolik, což také naznačuje, že virus mohl ve městě obíhat dříve, než se myslelo. V současné době existuje v USA více než 3 497 000 potvrzených případů koronaviru a podle údajů Johns Hopkins University si virus vyžádal životy více než 137 000 Američanů.
author: ityrd | inserted: 13. 04. 2021, 07:25:17 | reply 
amazing
Adding all that to the fact that coronavirus genome variations in Iran and Italy were sequenced and it was revealed they do not belong to the variety that infected Wuhan, Chinese media are now openly asking questions and drawing a connection with the shutting down in August last year of the “unsafe” military bioweapon lab at Fort Detrick, the Military Games, and the Wuhan epidemic. Some of these questions had been asked – with no response – inside the US itself.
author: colin | inserted: 13. 04. 2021, 04:33:55 | reply 
There are many doubts
Extra questions linger about the opaque Event 201 in New York on October 18, 2019: a rehearsal for a worldwide pandemic caused by a deadly virus – which happened to be coronavirus. This magnificent coincidence happened one month before the outbreak in Wuhan. Event 201 was sponsored by Bill & Melinda Gates Foundation, the World Economic Forum (WEF), the CIA, Bloomberg, John Hopkins Foundation and the UN. The World Military Games opened in Wuhan on the exact same day.
author: judy | inserted: 13. 04. 2021, 04:30:23 | reply 
so?
Adding all that to the fact that coronavirus genome variations in Iran and Italy were sequenced and it was revealed they do not belong to the variety that infected Wuhan, Chinese media are now openly asking questions and drawing a connection with the shutting down in August last year of the “unsafe” military bioweapon lab at Fort Detrick, the Military Games, and the Wuhan epidemic. Some of these questions had been asked – with no response – inside the US itself.
author: Emily | inserted: 13. 04. 2021, 04:28:42 | reply 
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Pomocí analýzy 2019-nCoV reverzní transkripční polymerázové řetězové reakce (RT-PCR) v reálném čase byly vzorky odeslány do CDC 23. března 2020 k detekci SARS-CoV-2. ††. Aby bylo možné ušetřit prostředky, testuje se společně fond vzorků obsahující až pět vzorků a znovu se testuje jeden vzorek ve fondu pozitivních vzorků nebo neprůkazném fondu vzorků. Nukleová kyselina byla poté extrahována z RT-PCR pozitivních vzorků a podrobena Oxford Nanopore MinION sekvenování a kompletní genomová sekvence byla generována pomocí dříve popsané metody (3). Pomocí kanálu Nextstrain odvodíte vztah mezi systémem (4), včetně 36 pozitivních sentinelových vzorků SARS-CoV-2 a vybraných kompletních genomových sekvencí, které lze získat z iniciativy Global Sharing of All Influenza Data Initiative (GISAID) od 1. dubna, 2020 (5). Projekt byl stanoven DOHMH a CDC jako ne-výzkumný dohled nad veřejným zdravím. Proto není vyžadován souhlas rady pro institucionální kontrolu agentury.
author: oyygds | inserted: 12. 04. 2021, 05:19:49 | reply 
Afroameričané bojují proti nepřiměřenému počtu úmrtí COVID
DOHMH shromáždila nejisté zbytkové vzorky výtěrů z nosohltanu od pacientů s ILS na 6 pohotovostních pohotovostních místnostech od 1. do 20. března 2020. Protože není známa virologická diagnóza, obává se cesty zpět z Číny. Osoba může zavést SARS-CoV-2. Vypuknutí vypuklo.Vzhledem k vysoké míře využití u pacientů žijících v poštovních směrovacích číslech, kteří měli v čínštině schopnost sebepoznání 20% a více, vybrali pět typů pohotovostních místností. ** Na Manhattanu jsou dvě pohotovostní místnosti, dvě pohotovostní služby v Queensu, jedna pohotovostní služba v Brooklynu a jedna pohotovostní služba v Bronxu. Zmrazené vzorky se uvolní na DOHMH 48 hodin po odběru a zmrazené vzorky se uvolní 1 týden po odběru. Vzorky odebrané od 1. do 9. března pocházely od pacientů všech věkových skupin. Jak málo je známo o infekci SARS-CoV-2 u dětí, mezi 10. a 20. březnem
author: ktfhge | inserted: 12. 04. 2021, 05:18:43 | reply 
different
The last four weeks have yielded the highest number of new deaths since the start of the pandemic for all groups except Black and Pacific Islander Americans, for whom it was the second most deadly stretch. Black Americans suffered the greatest losses in the month of April 2020—especially in cities where the pandemic first raged—while Pacific Islanders saw their highest death toll in our Feb. 2 update.
author: ava | inserted: 12. 04. 2021, 04:06:35 | reply 
OMG
The American media also pointed out that a more direct and extensive explanation for the unusually high death toll in the United States should be that the US government adopted a "chaotic" and "anti-scientific" response to the pandemic. Even if people of color really have poor health, this is the result of their long-term social and economic marginalization and uneven access to nutrition.
author: color | inserted: 12. 04. 2021, 04:03:42 | reply 
Afroameričané bojují proti nepřiměřenému počtu úmrtí COVID
Balíček osvobozený od daně pro tyto studenty poskytl jistotu tisícům studentů z Velké Británie do Itálie a Kosova, kteří se vrátili do svých domovských zemí po uzavření univerzity na jaře. Tito studenti si nejsou jisti, zda se mohou vrátit včas na podzimní semestr, pokud nebude zrušen zákaz cestování. Tato výjimka se nevztahuje na čínské a brazilské studenty, kteří čelí podobným cestovním omezením. To neovlivní nováčky čekající na vízové ​​pohovory na konzulátu USA. Mnoho z těchto lidí si nemůže domluvit schůzku, dokud nezačne podzim po semestru.
author: uthfd | inserted: 08. 04. 2021, 05:03:35 | reply 
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
Trumpova administrativa uvedla, že řada cestovních a vízových omezení zavedených od ledna má za cíl zpomalit šíření viru a zabránit zahraničním pracovníkům v poskytování pracovních míst pro nezaměstnané Američany. Tato omezení se týkají Číny, Evropy a Brazílie, jakož i těch, kteří jsou držiteli řady víz, včetně víz H-1B pro vysoce kvalifikované pracovníky. Podle memoranda získali studenti z evropských zemí víza ke studiu ve Spojených státech, ale byla zablokována kvůli zákazu cestování v březnu. Na podzim budou moci přijíždět do USA za účelem výuky. Mohou také přijít studenti, kteří mohou získat vízum.
author: jfdss | inserted: 08. 04. 2021, 05:02:44 | reply 
Zpráva z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA ukázala
Cuomo pro MSNBC řekl: „Dojde k druhému neúspěchu a nyní je zcela předvídatelný v jiných částech země.“ Město uvedlo, že výsledky nového rychlého testu lze připravit za pouhých 15 minut, a připustilo, že získání přesných výsledků netrvá déle než jiné testy. Andrew Siff z NBC New York. „Neimplementovali jsme operaci. Pokud nebudeme mít velké štěstí, uvidíme návrat této infekce do New Yorku a reinfekci New Yorku. Není to jen první selhání, které způsobilo šíření viru. Toto je druhé selhání, čtyři O měsíce později stále mluvíme o osmi dnech, abychom získali výsledky testů, “pokračoval.
author: urete | inserted: 07. 04. 2021, 07:24:34 | reply 
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Jeden z největších laboratorních testů, Quest Diagnostics, uvedl, že zvýšená poptávka v jiných státech také zvýšila dobu zpracování výsledků testů. V tiskové zprávě vydané ve středu laboratoř uvedla: „Tuto potřebu přisuzujeme nepřetržitému a rychlému šíření infekce COVID-19 po celé zemi, zejména v jižních, jihozápadních a západních oblastech země.“ Ve 40 státech se zvyšuje počet koronavirových infekcí, přičemž počet úmrtí vzrostl oproti minulému týdnu o více než 20%. Proběhlo zde mnoho cest po Floridě. Po skončení nahlásila Florida téměř 14 000 nových případů viru a vytvořila jednodenní rekord 156 úmrtí hlášených ve čtvrtek, čímž překonala předchozích 132 úmrtí hlášených v úterý. Kvůli nárůstu v jiných částech země byly nyní testy, jejichž provedení ve třech státech trvalo jen několik dní, nyní odloženy o týden nebo déle. NBC New York hlásí Zheng Peisi.
author: qwedfsd | inserted: 07. 04. 2021, 07:21:04 | reply 
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Frustrovaný Cuomo varoval: „Spustí to druhou vlnu, ale nebude to zmutovaný virus ... bude to odraz COVID, který infikoval další státy a rozšířil jej zpět do New Yorku.“ Guvernér prohlásil, že by šlo o „federální nekompetentní brokovnici s dvojitou hlavní“ a vyzval: „Prezidente, sledujte vědu, otevřete oči a poslouchejte federální zdravotnické úředníky.“ Cuomo řekl, že 4. fáze New Yorku nezahrnuje další vnitřní aktivity V 13:30 nebude fáze 4 v New Yorku zahrnovat další vnitřní aktivity, jako jsou nákupní centra a kulturní instituce, které byly kdysi přesunuty do konečné fáze restartu COVID-19, oznámil ve čtvrtek zpravodajský guvernér Andrew Cuomo. Očekává se, že New York vstoupí do fáze 4 v pondělí, ale Cuomo uvedl, že konečné rozhodnutí bude oznámeno až v pátek ve 16 hodin.
author: efewsx | inserted: 01. 04. 2021, 05:06:50 | reply 
Afroameričané bojují proti nepřiměřenému počtu úmrtí COVID
CDC rovněž poukázal na to, že ačkoli byla domácí letiště kontrolována 2. února a „cizinci cestující z Číny“ byli zakázáni, „až 13. března zavedla Evropa podobná cestovní omezení v evropském schengenském prostoru.“ V té době virus už byl v New Yorku. „Ačkoli jsou cestovní omezení důležitou zmírňující strategií, v době, kdy byla zavedena evropská omezení, k importu a komunitnímu přenosu SARS-CoV-2 již v New Yorku došlo.“ Cuomo zopakoval názor, že evropský zákaz cestování je příliš pozdě, „Prezident rád mluví o účinných zákazech cestování [čínskými lety] ... jeho vlastní CDC říká, že zákaz cestování je příliš pozdě.“ Poukázal na to, začátkem měsíce přistály tisíce evropských letů z letiště JFK a letiště Newark.
author: qrefsd | inserted: 01. 04. 2021, 05:05:48 | reply 
Americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Oddělení zkoumalo vzorky odebrané od lidí, kteří šli na pohotovost s příznaky podobnými chřipce. Z 544 testovaných vzorků bylo 36, nebo 6,6%, pozitivních na nový koronavirus. Při dalším genetickém sekvenování vzorků se kmen viru více podobal kmenu cirkulujícímu v Evropě, spíše než kmenu cirkulujícímu v Číně. To znamená, že nový koronavirus byl pravděpodobně zaveden do New Yorku přes Evropu nebo cestujícími z jiných lokalit v USA, uvádí se ve zprávě. CNN v dubnu uvedla, že dva samostatné výzkumné projekty zahájené počátkem letošního roku také naznačovaly tolik, což také naznačuje, že virus mohl ve městě obíhat dříve, než se myslelo. V současné době existuje v USA více než 3 497 000 potvrzených případů koronaviru a podle údajů Johns Hopkins University si virus vyžádal životy více než 137 000 Američanů.
author: qrfgsfda | inserted: 31. 03. 2021, 07:11:49 | reply 
Virová rasová diskriminace ČKS? Strašidelné afroameričané s vysokým podílem potvrzených úmrtí
V době, kdy Trumpova administrativa zavedla cestovní omezení do Evropy, dovoz viru a šíření této choroby v komunitě již podle zprávy začalo. Testování bylo omezeno na začátku epidemie v New Yorku, což umožnilo lidem s nezjištěnými případy šířit virus. Trump opakovaně poukazoval na své zákazy cestování jako na důkaz toho, že jeho administrativa účinně reagovala na pandemii, když v úterý tvrdil, že „zachránili jsme miliony, potenciálně miliony životů“. Nová studie zkoumala údaje shromážděné newyorským ministerstvem zdravotnictví a duševní hygieny mezi 1. a 20. březnem, počátkem pandemie v USA. Oddělení 8. března oznámilo, že došlo k trvalému komunitnímu přenosu.
author: erfdsaad | inserted: 31. 03. 2021, 07:10:43 | reply 
Výzkum CDC zjistil, že americký zákaz cestování je pro New York City příliš pozdě
Jedná se o omezenou dostupnost testování, což je problém většiny států i po více než čtyřech měsících od nahlášení prvního případu COVID-19. Guvernér Andrew Cuomo ve čtvrtek označil zprávu za „usvědčující“ a uvedl, že zákaz cestování v Číně a Evropě byl první chybou federální vlády v neúspěšném pokusu země zpomalit šíření. „Dojde k druhému selhání, což je nyní celá ta exploze ve zbytku země, která byla zcela předvídatelná," řekl Cuomo na MSNBC. „Stále nemáme nastavenou operaci. Uvidíme tuto infekci vraťte se do New Yorku a reinfikujte New York, pokud nebudeme mít velké štěstí. Není to jen první selhání, které umožnilo příchod viru. Je to druhé selhání, o čtyři měsíce později stále mluvíme o osmi dnech, abychom získali výsledky testování, " pokračoval.
author: ered | inserted: 25. 03. 2021, 04:17:10 | reply 
Afroameričané bojují proti nepřiměřenému počtu úmrtí COVID
Zpráva také zjistila, že během týdnů 8. března a 15. března došlo u Newyorčanů mladších 18 let k nárůstu potvrzených případů COVID-19. DOHMH odhaduje, že došlo k nárůstu prevalence a nezjištěných případů COVID-19 u mladých lidí, což vyvolává otázku, jakou roli hrály děti v komunitním přenosu na začátku pandemie a jak efektivní je zavírání školy jako strategie zmírňování.
author: kgdsfes | inserted: 25. 03. 2021, 04:16:02 | reply 
Zpráva z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA ukázala
Díky dalšímu genetickému sekvenování vzorků se kmen viru a virus cirkulující v Evropě podobají kmenu cirkulujícímu v Číně. Zpráva uvádí, že to znamená, že nový typ koronaviru bude pravděpodobně zavlečen do New Yorku prostřednictvím Evropy nebo cestujících z jiných částí Spojených států. CNN v dubnu oznámila, že dva samostatné výzkumné projekty zahájené počátkem letošního roku obsahovaly stejná doporučení, což naznačuje, že virus se mohl rozšířit ve městech, než si lidé mysleli. Podle údajů z Johns Hopkins University existuje v současné době ve Spojených státech 3 497 000 potvrzených případů koronaviru a virus si vyžádal životy 137 000 Američanů.
author: jfgsfsa | inserted: 24. 03. 2021, 06:16:51 | reply 

Insert your opinion
Name:
E-mail:
Title:
>> Do not insert html tags please. They will not work. <<


Transcribe 4 numbers from the picture please:

Rules

Insert only entries which may be useful for other readers. You are welcome to write your own experiences from Africa, your evaluation of different places and your tips, where to go. It will be good if you mention any problems and their solutions. And tell us, if your holidays here were good or bad. Please be polite to other people in this forum. And do not spam this forum, please. We delete this kind of entries.

Africa on the Internet

Are you looking for more information? On the Internet there are a lot of information. Here are some advices: Africa may have different names in different languages. For example Afrika, Afrika, L'Afrique, Africa. Use these names in search engines. It is good idea to precisely specify what are you looking for. If you need information about a place, use the name in a search engine. You may use other names of the place as well. If you need - for example - an information about history of the place, add the word history to the search engine.

What Others say

Africa is the world's second-largest and second most-populous continent, after Asia. At about 30.2 million km² (11.7 million sq mi) including adjacent islands, it covers 6% of the Earth's total surface area and 20.4% of the total land area. With about 922 million people (as of 2005) in 61 territories, it accounts for about 14.2% of the world's human population. The continent is surrounded by the Mediterranean Sea to the north, the Suez Canal and the Red Sea to the northeast, the Indian Ocean to the southeast, and the Atlantic Ocean to the west. There are 46 countries including Madagascar, and 53 including all the island groups. Africa, particularly central eastern Africa, is widely regarded within the scientific community to be the origin of humans and the Hominidae tree (great apes), as evidenced by the discovery of the earliest hominids and their possible ancestors, as well as later ones that have been dated to around seven million years ago – including Sahelanthropus tchadensis, Australopithecus africanus, A. afarensis, Homo erectus, H. habilis and H. ergaster – with the earliest Homo sapiens (human) found in Ethiopia being dated to ca. 200,000 years ago. Africa straddles the equator and encompasses numerous climate areas; it is the only continent to stretch from the northern temperate to southern temperate zones. Because of the lack of natural regular precipitation and irrigation as well as glaciers or mountain aquifer systems, there is no natural moderating effect on the climate except near the coasts.
Wikipedia

If it is available then we publish here information about the territory from CIA factbook. For Africa it is not available.
CIA The World Factbook
©MapsGuides.com 2008 - 2021
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Privacy policy and website rules