Domů - Afrika - Asie - Austrálie - Evropa - Jižní Amerika - Severní Amerika
  
   MapsGuides do záložek 
MapsGuides

Egypt - podrobná mapa ulic - Luxor

Podrobná mapa země spolu s podrobnými mapami měst - i s ulicemi - vám pomohou snadno se zorientovat na vašich cestách. Zde si můžete prohlédnout jednu vybranou mapu nebo přejít na další mapy týkající se vaší volby - Egypt. Mapu je možné si přiblížit a posouvat ji doprava/doleva/nahoru/dolů.

Hledání

Egypt - užitečné informace

Egypt: vlajka

Egypt - podrobná mapa ulic - Luxor

Jak používat mapu

Používání této mapy je snadné. Pokud chcete celou mapu posunout do strany, stačí nad ni najet myší, stisknout levé tlačítko myši a pohybovat myší. Pokud si chcete přiblížit (zvětšit) libovolné místo na mapě, přesuňte ho doprostřed mapy a stiskněte tlačítko + na mapě. Chcete-li naopak zobrazit větší oblast, stiskněte tlačítko -. Pokud chcete zobrazit další mapy související se zvolenou oblastí - Egypt, můžete myší kliknout na některou z vybraných map nebo posunutím mapy zobrazit potřebné místo.
Všimněte si přepínače vpravo nahoře na mapě, kterým můžete zvětšit mapu na celý displej, takže má maximální velikost a vy můžete lépe vidět i detaily. Přepínači vlevo nahoře si pak můžete nechat zobrazit klasickou nebo satelitní mapu vybrané oblasti. Žlutého panáčka vpravo dole zase můžete přetáhnout na libovolné místo mapy a na vlastí oči tak spatřit, jak to na daném místě vypadá.

Turistické cíle

Díky kvalitním mapám se snadno dostanete na místa, která si vyberete. Pro inspiraci vám může sloužit náš seznam: Egypt - Nejkrásnější a nejzajímavější místa:
  • Káhira (Egyptské muzeum + bazar Khan El Khalili + pyramidy v Gíze)
  • Luxor (chrám + Údolí králů + Údolí královen + Memnonovy kolosy + chrám královny Hatšepsovet) + Karnak (chrám)
  • chrámy Abú Simbel
  • Asuán (přehrada + chrámy Philae a Kalabsha)
  • chrámy v Kom Ombo a v Edfu
  • přímořské letovisko Hurgáda/Hurghada
  • oáza s městem Siwa (chrámy Amuna a věštce + kleopatřiny lázně)
  • Alexandrie (amfiteátr + katakomby + pevnost + palác Al Montazah)

Mapy, které jsou zde zobrazeny, mají pro většinu míst světa velmi vysokou kvalitu. Přesto se může stát, že některé části světa, některá zajímavá místa, památky nebo i větší místa mohou zatím chybět. Důvod je prostý: Svět je příliš velký na to, aby ho bylo možno snadno a rychle zmapovat. Mapy jsou však stále zdokonalovány a proto vám doporučujeme: Pokud jste nenašli přesně to, co hledáte, vraťte se sem později. Děkujeme.
©MapsGuides.com 2008 - 2018
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla webu