Domů - Afrika - Asie - Austrálie - Evropa - Jižní Amerika - Severní Amerika Facebook Twitter  
MapsGuides

Kanada - podrobná mapa ulic - Toronto

Podrobná mapa země spolu s podrobnými mapami měst - i s ulicemi - vám pomohou snadno se zorientovat na vašich cestách. Zde si můžete prohlédnout jednu vybranou mapu nebo přejít na další mapy týkající se vaší volby - Kanada. Mapu je možné si přiblížit a posouvat ji doprava/doleva/nahoru/dolů.

Hledání

Kanada - užitečné informace

Kanada: vlajka

Kanada - podrobná mapa ulic - Toronto

Jak používat mapu

Používání této mapy je snadné. Pokud chcete celou mapu posunout do strany, stačí nad ni najet myší, stisknout levé tlačítko myši a pohybovat myší. Pokud si chcete přiblížit (zvětšit) libovolné místo na mapě, přesuňte ho doprostřed mapy a stiskněte tlačítko + na mapě. Chcete-li naopak zobrazit větší oblast, stiskněte tlačítko -. Pokud chcete zobrazit další mapy související se zvolenou oblastí - Kanada, můžete myší kliknout na některou z vybraných map nebo posunutím mapy zobrazit potřebné místo.
Následující funkce platí pro vybrané mapy: Vlevo nahoře lze přepnout politickou a fyzickou mapu. Všimněte si přepínače vpravo nahoře na mapě, kterým můžete zvětšit mapu na celý displej, takže má maximální velikost a vy můžete lépe vidět i detaily. Přepínači vlevo nahoře si pak můžete nechat zobrazit klasickou nebo satelitní mapu vybrané oblasti. Žlutého panáčka vpravo dole zase můžete přetáhnout na libovolné místo mapy a na vlastí oči tak spatřit, jak to na daném místě vypadá.

Turistické cíle

Díky kvalitním mapám se snadno dostanete na místa, která si vyberete. Pro inspiraci vám může sloužit náš seznam: Kanada - Nejkrásnější a nejzajímavější místa:
  • Ledovcový národní park (Glacier NP - krásná příroda - UNESCO)
  • Vancouver (district Gastown + Stanley park + Science World – Expo + visutý most v Lynn Valley)
  • národní park Jasper (Rocky Mountain - UNESCO)
  • Ottawa (Parliament Hill + kanál Rideau + Museum of Civilization + trh Byward)
  • národní park Banff (jezera + krásné výhledy)
  • úžina královny Charlotty (přírodní scenérie - fjordy)
  • Toronto (věž CN Tower + Casa Loma + radnice + Hokejová síň slávy)
  • Niagarské vodopády
  • Oblast tisíce ostrovů

Mapy, které jsou zde zobrazeny, mají pro většinu míst světa velmi vysokou kvalitu. Přesto se může stát, že některé části světa, některá zajímavá místa, památky nebo i větší místa mohou zatím chybět. Důvod je prostý: Svět je příliš velký na to, aby ho bylo možno snadno a rychle zmapovat. Mapy jsou však stále zdokonalovány a proto vám doporučujeme: Pokud jste nenašli přesně to, co hledáte, vraťte se sem později. Děkujeme.
©MapsGuides.com 2008 - 2019
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla webu