Domů - Afrika - Asie - Austrálie - Evropa - Jižní Amerika - Severní Amerika

Jihoafrická republika - podrobná mapa

Podrobná mapa Jihoafrická republika nabízí podrobné mimo jiné i detailní mapy různých míst včetně měst s ulicemi. To vám pomůže snadno se tu zorientovat na vašich cestách. Mapu můžete použít na počítači, ale je to současně i mobilní mapa Jihoafrická republika. Můžete si ji zvětšit nebo zmenšit a posouvat ji doprava/doleva/nahoru/dolů. Na této stránce si můžete prohlédnout jak jednu vybranou mapu, tak můžete přejít i na další mapy týkající se vašeho zájmu o oblast Jihoafrická republika.

Jihoafrická republika - užitečné informace

Jihoafrická republika: vlajka

Jihoafrická republika - další mapy

Jihoafrická republika - podrobná mapa

Jak používat mapu

Používání této mapy je snadné. Pokud chcete celou mapu posunout do strany, stačí nad ni najet myší, stisknout levé tlačítko myši a pohybovat myší. Pokud si chcete přiblížit (zvětšit) libovolné místo na mapě, přesuňte ho doprostřed mapy a stiskněte tlačítko + na mapě. Chcete-li naopak zobrazit větší oblast, stiskněte tlačítko -. Pokud chcete zobrazit další mapy související se zvolenou oblastí - Jihoafrická republika, můžete myší kliknout na některou z vybraných map nebo posunutím mapy zobrazit potřebné místo.
Tato mapa je jistě vhodnou alternativou pro Google Maps Jihoafrická republika. Ostatně i Google Maps jsme dříve používali, nyní zde najdete kvalitní mapu od jiného poskytovatele map. Přepínačem na mapě můžete zobrazit její další funkce. Podle toho, jaký poskytovatel nám mapu aktuálně poskytuje, zde například najdete satelitní mapu Jihoafrická republika, mapu dopravy, mapu dopravních nehod a podobně. Některé z těchto funkcí jsou aktivní pouze tehdy, pokud si mapu přiblížíte.

Turistické cíle

Díky kvalitním mapám se snadno dostanete na místa, která si vyberete. Pro inspiraci vám může sloužit náš seznam: Jihoafrická republika - Nejkrásnější a nejzajímavější místa:
  • národní park Kruger - africká divočina
  • Kapské město (Stolová hora + muzeum historie JAR + mys Dobré naděje)
  • národní park Addo Elephant - divoká africká zvěř
  • Zahradní cesta (od zálivu Mossel k St Francis)
  • národní park Tsitsikamma - pobřežní scenérie
  • horský národní park Ukhahlamba Drakensberg (UNESCO) s jeskynními malbami
  • přímořské letovisko Durban (pláže + botanická zahrada)
  • Johannesburg (Lebedi Cultural Village + zlatokopecká vesnice Gold Reef City) + Pretorie

Mapy, které jsou zde zobrazeny, mají pro většinu míst světa velmi vysokou kvalitu. Přesto se může stát, že některé části světa, některá zajímavá místa, památky nebo i větší místa mohou zatím chybět. Důvod je prostý: Svět je příliš velký na to, aby ho bylo možno snadno a rychle zmapovat. Mapy jsou však stále zdokonalovány a proto vám doporučujeme: Pokud jste nenašli přesně to, co hledáte, vraťte se sem později. Děkujeme.
©MapsGuides.com 2008 - 2024
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla webu