Domů - Afrika - Asie - Austrálie - Evropa - Jižní Amerika - Severní Amerika

Vietnam - podrobná mapa ulic - Danang

Podrobná mapa Vietnam nabízí podrobné mimo jiné i detailní mapy různých míst včetně měst s ulicemi. To vám pomůže snadno se tu zorientovat na vašich cestách. Mapu můžete použít na počítači, ale je to současně i mobilní mapa Vietnam. Můžete si ji zvětšit nebo zmenšit a posouvat ji doprava/doleva/nahoru/dolů. Na této stránce si můžete prohlédnout jak jednu vybranou mapu, tak můžete přejít i na další mapy týkající se vašeho zájmu o oblast Vietnam.

Vietnam - užitečné informace

Vietnam: vlajka

Vietnam - podrobná mapa ulic - Danang

Jak používat mapu

Používání této mapy je snadné. Pokud chcete celou mapu posunout do strany, stačí nad ni najet myší, stisknout levé tlačítko myši a pohybovat myší. Pokud si chcete přiblížit (zvětšit) libovolné místo na mapě, přesuňte ho doprostřed mapy a stiskněte tlačítko + na mapě. Chcete-li naopak zobrazit větší oblast, stiskněte tlačítko -. Pokud chcete zobrazit další mapy související se zvolenou oblastí - Vietnam, můžete myší kliknout na některou z vybraných map nebo posunutím mapy zobrazit potřebné místo.
Tato mapa je jistě vhodnou alternativou pro Google Maps Vietnam. Ostatně i Google Maps jsme dříve používali, nyní zde najdete kvalitní mapu od jiného poskytovatele map. Přepínačem na mapě můžete zobrazit její další funkce. Podle toho, jaký poskytovatel nám mapu aktuálně poskytuje, zde například najdete satelitní mapu Vietnam, mapu dopravy, mapu dopravních nehod a podobně. Některé z těchto funkcí jsou aktivní pouze tehdy, pokud si mapu přiblížíte.

Turistické cíle

Díky kvalitním mapám se snadno dostanete na místa, která si vyberete. Pro inspiraci vám může sloužit náš seznam: Vietnam - Nejkrásnější a nejzajímavější místa:
  • Hanoj (jezero Hoan Kiem + chrám Ngoc Son + Ho Či Minovo mauzoleum + One-Pillar Pagoda + Národní muzeum vietnamské historie)
  • Halong Bay (výlet do zálivu na lodi)
  • Hoi An - krásné historické město (UNESCO; Staré Město + Japonský Krytý most)
  • Ho Či Minovo město - největší město ve Vietnamu (Palác (sjednocení + Válečné muzeum + tunely Cu Chi - jednodenní výlet)
  • Nha Trang - přímořské letovisko s Vinpearl (Zábavní park - použijte lanovku)
  • Dalat - město v horách - výlety
  • Sapa - krásné městečko v horách - dobré pro výpravy
  • Vinh Long - město na řece Mekong (Lodní výlety po Mekongu)
  • Ninh Binh - venkov (Tam Coc vodní cesty + Trang jeskyně + Cuc Phuong Národní park)

Mapy, které jsou zde zobrazeny, mají pro většinu míst světa velmi vysokou kvalitu. Přesto se může stát, že některé části světa, některá zajímavá místa, památky nebo i větší místa mohou zatím chybět. Důvod je prostý: Svět je příliš velký na to, aby ho bylo možno snadno a rychle zmapovat. Mapy jsou však stále zdokonalovány a proto vám doporučujeme: Pokud jste nenašli přesně to, co hledáte, vraťte se sem později. Děkujeme.
©MapsGuides.com 2008 - 2024
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla webu